Jsme manželé Adam a Nina. Od chvíle, kdy se naše rodina rozrostla o syna, se počet věcí u nás doma postupně zvětšoval a volný prostor naopak zmenšoval. Syn začal časem potřebovat svůj vlastní pokoj, a tak jsme přebudovali interiér, a já tak přišla o svůj čtecí kout. Můj milovaný osobní prostor s velkou knihovnou a křeslem. Snažila jsem se všemožně vymyslet, kam jinam křeslo s knihovnou umístit. Jedinou možností byl obývací pokoj, kde ale nebylo místo na obojí. Vedle našeho rodinného gauče se totiž vešla už jen samotná knihovna nebo křeslo.

A tak se zrodil nápad. Nápad na kus nábytku, který v sobě skloubí jak knihovnu, tak křeslo. Nápad na knihokřeslo. Hledala jsem všude možně, ale dostupné u nás žádné nebylo. Nezbývalo tedy nic jiného, ​​než si ho vyrobit. A tak manžel jako stomatochirurg na mou žádost na chvíli odložil vrtačku zubní a vzal do ruky pilu a vrtačku klasickou a kniho-křeslo vyrobil. Já jsem si zhotovila sedák, ušila na něj potah a problém byl vyřešen.
 

Svoje nové knihokřeslo jsem si doslova užívala. Bylo totiž nejen praktické, ale i krásné. Zkrátka přesně takové, jaké jsem chtěla. Zalíbení jsem v něm ovšem nenašla jen já, nýbrž i každá návštěva, která k nám přešla přes práh. A tak manžel za chvíli vyráběl druhý, třetí, čtvrtý, xtý kus pro naše přátele, jejich rodinné příslušníky, přátele našich přátel atd. No a od toho už byl jen kousek k úvahám o tom, že bychom mohli nabídnout knihokřeslo dál. A tak jsme se po několika drobných vylepšeních se zkušeným truhlářem a čalouníkem dostali k finálnímu typu knihokřesla, které dnes nabízíme pod názvem Kniholo. Kniholo poskytuje jak pohodlné sezení, tak úložný prostor pro Vaše knihy (až 300). Jelikož nahradí dva kusy nábytku, dokáže tak ve Vašem interiéru ušetřit spoustu prostoru. Ale hodí se nejen do menších domácností. I pokud máte doma místa habaděj, věřte, že bude originálním ústředním bodem interiéru a udělá radost nejen Vám, ale i celé rodině. Za každé prodané Kniholo, které Vám bude věrně sloužit, a to nejen při čtení, ale i relaxaci a odpočinku máme velkou radost. Je to totiž kousek nás, kousek našeho domova u Vás. Děkujeme za podporu 🙂